Super hry pro kluky zdarma a klučíčí hry online

Indiana Jonahs

Hra Indiana Jonahs
Info
Dobrodružství známého Indiana Jonese se převedlo do herní podoby a nyní si jej můžete zahrát i vy. Překonejte překážky a nástrahy, zabijte jedovaté potvory a dostaňte se do brány.
52%

Blazing Elves Demo

Hra Blazing Elves Demo
Info
Prožijte úžasné dobrodružství s elfem, který musí zastavit a zneškodnit zlé bytosti, jenž chtějí zničit jeho lid. Postupujte podle pokynů podle svých učitelů tak, abyste tuhle výzvu zvládli.
50%

Gang Blast

Hra Gang Blast
Info
Zločinci utekli z vězení a je na vás, abyste je všechny postřílely jako správný kovboj. Nenechte však po sobě žádné důkazy. Shoďte všechna mrtvá těla dolů z mapy tím, že si pomůžete různými věcmi nebo kulkami.
53%

Space pirate vs Alien

Hra Space pirate vs Alien
Info
Jste vesmírný pirát a napadli vás vetřelci z jiné planety. Použijte své dovednosti a vyhoďte je do vzduchu za pomocí bomby s časovým intervalem. Jediné, co k tomu stačí, je dobře namířit a dodat k tomu správnou sílu.
51%

Rogue Soul

Hra Rogue Soul
Info
Ukradl jste jablko a na vaše chycení byla vypsána odměna. Všichni po vás jdou a vám nezbývá nic jiného, než utíkat. Zdolávejte překážky a pokud vás budou chtít zadržet, tak použijte tvrdou sílu.
55%

Jack Smith

Hra Jack Smith
Info
Jste v kovářově dílně a vyrábíte všechny druhy mečů na zakázku pro rytíře. Postupujte podle pokynů a postupně vyrobte ty nejkvalitnější meče ve vaší říši a podívejte se, jak vypadají na bojišti.
53%

Planet Juicer

Hra Planet Juicer
Info
Vyberte si svou planetu, na kterou umístěte své astronauty, aby ochránili vaší základnu před útoky mimozemšťanů. Během své mise vstupujte do laboratoře, abyste se naučili sestavovat účinnější zbraně.
50%

Pac Xon Deluxe

Hra Pac Xon Deluxe
Info
Vzpomeňte si na starého dobrého PacMana. Tahle hra je tady v novém podání a vy budete v roli, kdy budete stavět zeď. Budete muset umístit vaše nepřátele do pastí tak, ať mají co nejmenší prostor kolem sebe.
51%

Eine Kleine

Hra Eine Kleine
Info
Zažijte nepopsatelné dobrodružství při záchraně své vesnice před hrůzostrašnými nepřáteli. Bojujte statečně se svým mečem a v případě potřeby se nebojte použít i bombu.
51%

Nejhranější

Nejoblíbenější

Hraj zábavné hry pro dva na Prodvahry.cz

Chtěli byste si vydělat nějaké peníze pokerem? Hrajte online poker zdarma.

Zkuste online superhry hry pro dívky.