Logické hry online zdarma

Vaontis

Hra Vaontis
Info
Zahrajte si tuto dobrodružnou hru, kde jste za hrdinu, jehož cílem je osvobodit své společníky zamčené někde v plavidle. Dokážete to?
52%

Orange Gravity 2

Hra Orange Gravity 2
Info
Velmi zábavná logická hra, ve které musíte přestříhávát lana ve správný čas na správném místě tak, aby pomeranč posbíral všechny mince a mohl jít do dveří.
51%

GoodGame Empire

Hra GoodGame Empire
Info
Vybudujte nepřemožitelnou říši z kamenů a dřeva. Postavte kasárny a najměte ty nejlepší vojáky, kteří pro vás budou potit svou krev. Jděte a obsaďte s nimi i zbytek země a udělejte ze světa lepší a příjemnější místo.
51%

Neopods

Hra Neopods
Info
Super puzzle hra, ve které musíte spojit Neopods do jednoho celku - kuličku dostat do krytu. Ze začátku vás v každé úrovní bude čekat něco nového, ale pak se budou jednotlivé překážky slučovat a bude to stále těžší a těžší.
52%

Pheus and Mor

Hra Pheus and Mor
Info
Klučina Pheus má pejska a musí se společně dostat ke dveří do další úrovně. Problémem je, že jsou každý úplně jinde. Ovládněte oba dva a najděte jim společnou cestu, kde se zase setkají.
52%

Sudoku

Hra Sudoku
Info
Oblíbená logická hra Sudoku, ve které najdete i malý bonus. Máte zde tři nápovědy ve formě "Hints". Pokud se dostanete do nesnázích a nebudete si vědět rady, tak si nechejte vybrané políčko vyplnit.
49%

Dibbles Pro Pack

Hra Dibbles Pro Pack
Info
Nová verze populární hry Lemmings. Přiveďte krále k východu tím, že využijete schopnosti svých poddaných. Zabraňte tak pádu nebo pomocte králi vylézt na vyšší místa.
51%

Shape Fit

Hra Shape Fit
Info
V této hře se vždy objeví nějaké číslo, které máte poskládat ze symbolů jako v Tetrise. Symboly a jejich počet jsou pevně dané, proto někdy může být pouze jediná cesta, jak číslo složit. Kombinujte tak, aby se vám to vždy podařilo.
51%

Blocks

Hra Blocks
Info
Přesunujte bloky správným způsobem tak, aby vytvořily vrstvu tří totožných čtverečků a zmizly. Snažte se minimalizovat tahy, abyste byli ohodnoceni tou nejlepší známkou. Každá úroveň je těžší a těžší.
53%

Nejhranější

Nejoblíbenější

Hraj zábavné hry pro dva na Prodvahry.cz

Chtěli byste si vydělat nějaké peníze pokerem? Hrajte online poker zdarma.

Zkuste online superhry hry pro dívky.