Avatar Maker

(51%) Like Dislike

Hry pro holky

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Vytvořte si avatar přímo na míru pro vás. Této krásné dívce přizpůsobte tvar obličeje, oči, nos nebo třeba makeup tak, aby se vám podobala. Dívku také oblečte podle vašeho stylu a oblíbené barvy.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Beach Holidays

Hra Beach Holidays
Info
Našla jste si brigádu v zahraničí u nádherné pláže, kde budete ze svého koktejlového baru obsluhovat zákazníky. Nabídněte jim drink a odpočinek na lehátku. Za vydělané peníze můžete své služby zdokonalit.
50%

Shopaholic Models

Hra Shopaholic Models
Info
Vyberte si svou dámu a staňte se s ní supermodelkou v nakupování. Změňte účet a makeup. Peníze ze své kreditní karty použijte na nákup vhodného oblečení. Máte ale denní limit, tak si dobře rozmyslete, za co peníze utratíte. Staňte se profesionálkou v nakupování.
52%

Jennifer Texas Saloon

Hra Jennifer Texas Saloon
Info
Jste Jennifer a obsluhujete své zákazníky v baru Texas Saloon na venkově. Posaďte každého zákazníka ke stolu a obslužte jej podle jeho přání. Pak je přijďte zkasírovat a uklidit po nich.
53%

Cheer Champions

Hra Cheer Champions
Info
Roztleskávačky se zúčastní školního šampionátu v roztleskávání proti nejhorším děvčatům ze školy.Při jejich sestavě je chtějí rivalky ztrapnit a hledají k tomu různé příležitosti. Když uvidíte rivalku, zneškodněte ji najetím myší a klikáním.
54%

Knee High Boots

Hra Knee High Boots
Info
Oblečte mladou a roztomilou dívku do vysokých bot a přizpůsobte k tomu kompletně oblečení, doplňky i účes. Ukažte se, že dokážete i vy prorazit v módě.
53%

Mad Manicure

Hra Mad Manicure
Info
Tři nádherné holky navštívily váš manikúrský salón. Každá má jiný styl, každá jiný účes, ale každá z nich chce upravit nehty. Máte tolik možností, že každé můžete zvýraznit jejich individuální osobnost a styl. Upravit nehty tak, aby byly ještě více jedinečné.
52%

Vaše komentáře