Babies in the Snow

(51%) Like Dislike

Dekorační hry

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Zimní dny se blíží a vánoční přípravy už jsou v plném proudu. Začněte tomu přizpůsobovat váš dům. Nazdobte jej, přidejte vánoční stromeček, sněhuláka, sáně a další věci, které k tomu patří.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Backpack and Notebock

Hra Backpack and Notebock
Info
Školní rok zase začal a my máme tu čest si vytvořit vlastní batoh a sešity. Na výběr máte spoustu barev, samolepek, placek a dalších cool věciček, které z vašich nudných věcí udělají super cool úžasné pomůcky.
52%

Mad Manicure

Hra Mad Manicure
Info
Tři nádherné holky navštívily váš manikúrský salón. Každá má jiný styl, každá jiný účes, ale každá z nich chce upravit nehty. Máte tolik možností, že každé můžete zvýraznit jejich individuální osobnost a styl. Upravit nehty tak, aby byly ještě více jedinečné.
51%

Tattoo Shop 2

Hra Tattoo Shop 2
Info
Vyberte si dívku, kterou chcete potetovat a taky obrázek tetovačky a můžete začít. Tahle hra vás provede krok za krokem postupem, jak tetovat. Udělejte tetovačku a pochlubte se svým přátelům.
50%

Mary Weeding Party

Hra Mary Weeding Party
Info
Uspořádejte Mary svatbu tak, aby zažila svůj nejlepší den v životě. Ozdbote jí zahradu, obřadní síň a místo pro večerní párty. bude to to nejlepší překvapení které Mary kdy zažila.
52%

Candy House

Hra Candy House
Info
Ozdobte si svou kuchyni, zahrádku a pokoj cukrovím a nábytkem. Pozvěte do něj i své přátelé a rozjeďte párty nevídaných rozměrů. S předměty a přáteli můžete i manipulovat tak, aby všechno ke všemu ladilo.
50%

Tattoo Shop

Hra Tattoo Shop
Info
Proveďte své zákazníky profesionálním tetovacím studiem. Nechte je, ať si vyberou návrh a barvu a začněte je tetovat. Krok za krokem do té doby, než se jim na těle objeví dokonalé tetování.
54%

Vaše komentáře