Beach Holidays

(51%) Like Dislike

Hry pro holky

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Našla jste si brigádu v zahraničí u nádherné pláže, kde budete ze svého koktejlového baru obsluhovat zákazníky. Nabídněte jim drink a odpočinek na lehátku. Za vydělané peníze můžete své služby zdokonalit.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Shopaholic Models

Hra Shopaholic Models
Info
Vyberte si svou dámu a staňte se s ní supermodelkou v nakupování. Změňte účet a makeup. Peníze ze své kreditní karty použijte na nákup vhodného oblečení. Máte ale denní limit, tak si dobře rozmyslete, za co peníze utratíte. Staňte se profesionálkou v nakupování.
52%

Jennifer Texas Saloon

Hra Jennifer Texas Saloon
Info
Jste Jennifer a obsluhujete své zákazníky v baru Texas Saloon na venkově. Posaďte každého zákazníka ke stolu a obslužte jej podle jeho přání. Pak je přijďte zkasírovat a uklidit po nich.
53%

Cheer Champions

Hra Cheer Champions
Info
Roztleskávačky se zúčastní školního šampionátu v roztleskávání proti nejhorším děvčatům ze školy.Při jejich sestavě je chtějí rivalky ztrapnit a hledají k tomu různé příležitosti. Když uvidíte rivalku, zneškodněte ji najetím myší a klikáním.
55%

Knee High Boots

Hra Knee High Boots
Info
Oblečte mladou a roztomilou dívku do vysokých bot a přizpůsobte k tomu kompletně oblečení, doplňky i účes. Ukažte se, že dokážete i vy prorazit v módě.
53%

Mad Manicure

Hra Mad Manicure
Info
Tři nádherné holky navštívily váš manikúrský salón. Každá má jiný styl, každá jiný účes, ale každá z nich chce upravit nehty. Máte tolik možností, že každé můžete zvýraznit jejich individuální osobnost a styl. Upravit nehty tak, aby byly ještě více jedinečné.
52%

Love Restaurant

Hra Love Restaurant
Info
Obslužte své návštěvníky v zamilované restauraci. Usaďte je, dejte jim jídelní lístek a počkejte, než si objednají. Kuchař se pak postará o přípravu jídla a vy pak můžete servírovat.
51%

Vaše komentáře