Dora bingo

(50%) Like Dislike

Hry pro holky

Dora hry

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

myš

Pošli přátelům

Popis hry

Znáš hru bingo? Tady si ji můžeš zahrát s Dorou a hezkými obrázky. Dora vždy ukáže nějaký obrázek a pokud ho máš ve sbírce tak máš bod a obrázek ti zmizí. Pokud ne, nevadí zkoušej dál.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Avatar Maker

Hra Avatar Maker
Info
Vytvořte si avatar přímo na míru pro vás. Této krásné dívce přizpůsobte tvar obličeje, oči, nos nebo třeba makeup tak, aby se vám podobala. Dívku také oblečte podle vašeho stylu a oblíbené barvy.
51%

Beach Holidays

Hra Beach Holidays
Info
Našla jste si brigádu v zahraničí u nádherné pláže, kde budete ze svého koktejlového baru obsluhovat zákazníky. Nabídněte jim drink a odpočinek na lehátku. Za vydělané peníze můžete své služby zdokonalit.
51%

Shopaholic Models

Hra Shopaholic Models
Info
Vyberte si svou dámu a staňte se s ní supermodelkou v nakupování. Změňte účet a makeup. Peníze ze své kreditní karty použijte na nákup vhodného oblečení. Máte ale denní limit, tak si dobře rozmyslete, za co peníze utratíte. Staňte se profesionálkou v nakupování.
51%

Dora Burger Shop

Hra Dora Burger Shop
Info
Dora pracuje jako servírka v jedné místní restauraci. Podává a servíruje v rychlém občerstvení hamburgery svým zákazníkům. Musí si ale pospíšit, jinak budou zákazníci zlí a už se nevrátí.
52%

Jennifer Texas Saloon

Hra Jennifer Texas Saloon
Info
Jste Jennifer a obsluhujete své zákazníky v baru Texas Saloon na venkově. Posaďte každého zákazníka ke stolu a obslužte jej podle jeho přání. Pak je přijďte zkasírovat a uklidit po nich.
52%

Cheer Champions

Hra Cheer Champions
Info
Roztleskávačky se zúčastní školního šampionátu v roztleskávání proti nejhorším děvčatům ze školy.Při jejich sestavě je chtějí rivalky ztrapnit a hledají k tomu různé příležitosti. Když uvidíte rivalku, zneškodněte ji najetím myší a klikáním.
53%

Vaše komentáře