Endless War 6

(52%) Like Dislike

Bojové hry

Strategické hry

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Strategická hra, která se odehrává v různých koutech světa. Vybudujte si nepřemožitelnou armádu a snažte se dobýt soupeře.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

GoodGame Empire

Hra GoodGame Empire
Info
Vybudujte nepřemožitelnou říši z kamenů a dřeva. Postavte kasárny a najměte ty nejlepší vojáky, kteří pro vás budou potit svou krev. Jděte a obsaďte s nimi i zbytek země a udělejte ze světa lepší a příjemnější místo.
51%

Blazing Elves Demo

Hra Blazing Elves Demo
Info
Prožijte úžasné dobrodružství s elfem, který musí zastavit a zneškodnit zlé bytosti, jenž chtějí zničit jeho lid. Postupujte podle pokynů podle svých učitelů tak, abyste tuhle výzvu zvládli.
50%

Dragon Ball Flightting

Hra Dragon Ball Flightting
Info
Vyberte si bojovníka podle svého oblíbeného charakteru z legendární série Dragon Ball a bojujte proti všem druhů bojových umění při své cestě být šampiónem.
51%

Magic Defender

Hra Magic Defender
Info
Umístěte obranné věže na místa, kudy na vás útočí vesmírné bytosti. Za získané peníze si věž můžete vylepšit nebo prodat a koupit tak mnohem kvalitnější. Přežijte ale co nejdéle.
51%

Energy Invaders

Hra Energy Invaders
Info
Postavte si celou armádu vojáku budoucnosti pro nepřátelské stvoření, které na vás útočí. Za vydělané peníze si vybudujte obranné věže na vhodných místech tak, aby měly co nejblíže k nepřátelům.
51%

Knightmare Tower

Hra Knightmare Tower
Info
Za pomocí své dřevěné stíhačky vyleťte vzhůru do nebe a dívejte se pod sebe, jak se na vás hrnou samé bakterie. Zničte je svým mečem a zajistěte si tak více energie pro vás. Až spadnete, nakupte si v obchodě lepší vybavení a vzhůru na další dobrodružství.
49%

Vaše komentáře