Monster Hummer 2

(50%) Like Dislike

Hry s auty

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Šipkami.

Pošli přátelům

Popis hry

Zažijte s Hummerem adrenalinovou jízdu po horách plných překážek. Probourejte bedny, skákejte a bez bouračky se dopravte do cíle. Užívejte pak další a další kola.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Ace Gangster Taxi

Hra Ace Gangster Taxi
Info
Jste řidičem taxi služby v gangsterském městě, kde na každým rohu číhá policajt. Odvádějte dobrou práci a převážejte své zákazníky z jednoho bodu na druhý bod, aniž byste při jízdě někoho usmrtili nebo zranili. To by vás mohlo přijít na pěknou honičku s policajty.
52%

Trafficator 2

Hra Trafficator 2
Info
Jaké je to řídit dopravu? To poznáte v této hře. Budete si říkat, jak jsou dnes ty semafóry dokonalé. Řiďte dopravu a snažte se vyhnout po dobu časového limitu všem nehodám nebo sražení lidí.
49%

Rich Cars 3

Hra Rich Cars 3
Info
Rozjeďte se po dráze plné bohatství. Překonávejte překážky, vjíždějte na rampy a za to všechno získávejte plno bodů, které pak můžete proměnit v penězi. V případě nouze můžete použít i rakety nebo dusík.
53%

Emergency Driver

Hra Emergency Driver
Info
Jste sanitkářem, který je právě zaměstnán a musí se co nejdříve dostat do nemocnice. Jeďte plnou rychlostí po cestě, sbírejte obranu, zdraví a rychlost a nebourejte do ostatních aut. Jedině tak to vše můžete stihnout.
52%

Car Destroyer

Hra Car Destroyer
Info
Tato hra je v duchu populární hry Angry Birds. V hlavní roli jsou tu ale auta. Upravte výšku rampy a zajistěte zrychlení tak, aby auto zničilo celou strukturu parkoviště.
51%

Tiny Car

Hra Tiny Car
Info
Jste řidičem malého autíčka, které jede městem a cestou musí překonávat všechny možné překážky, aby se dostal do cíle. Při své cestě máte omezené životy, tak dávejte pozor na to, abyste neskončili na střeše.
52%

Vaše komentáře