Monster Race 3D

(54%) Like Dislike

3D hry

Závodní hry

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Šipkami a CTRL nitro.

Pošli přátelům

Popis hry

Zúčastněte se monstrozního 3D závodu velkých kol. Vyberte si svůj vůz a závodní mapu a závod může začít. Předjeďte všechny závodníky a vybojujte první místo.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Police Test Driver

Hra Police Test Driver
Info
Ukažte své řidičské zkušenosti jako hrdý a velmi dobrý policajt. Poražte své kolegy a ukažte, kdo by měl být povýšen v následujícím roce. Šlápněte na plyn a jeďte!
55%

Ride Extreme F1 Circuit

Hra Ride Extreme F1 Circuit
Info
Zažijte F1 v přímém přenosu na vlastní zodpovědnost. Sedněte si za volant a zazávoďte si proti ostatním soupeřům. Překonejte s formulí běžnou rychlost a vyhrajte závod.
53%

3D Storm Boat

Hra 3D Storm Boat
Info
Vyberte si mód, obtížnost a mapu a vydejte se na mořský okruh v motorovém člunu. Užívejte si nádherně čisté moře a tropických rostlin. Pokuste se vyhrát závod a pokračovat tak i na jiných mnohdy krásnějších místech.
52%

Blackjack

Hra Blackjack
Info
Hra Blackack, ve které je vaším cílem dosáhnout v součtu karet číslo 21 a porazit krupiéra. Pokud však číslo 21 přestřelíte, automaticky prohráváte. Hra začíná tak, že dostanete dvě karty s tím, že krupiér odkryje jednu kartu. Vy samozřejmě vidíte obě své karty. Na základě hodnoty karty krupiéra je vhodné se řídit. Pokud např. krupiér odkryje kartu šest a…
51%

Ferrari Racing Challenge

Hra Ferrari Racing Challenge
Info
Vyberte si svůj typ a barvu Ferrari, přijeďte na startovní čáru a rozjeďte okružní závod na plný plyn. Tři kolečka vás budou dělit od cíle. Máte tak dostatečný čas na to, abyste své soupeře předjeli a závod vyhráli.
51%

Death Racers 2

Hra Death Racers 2
Info
Vyberte si jezdce, auto a trať a postavte se na startovní čáru při závodě na ostří nože. Po odstartování sbírejte rychlost, nože nebo pistol a zničte své závodní soupeře. Dávejte si přitom pozor na různé překážky na silnici.
50%

Vaše komentáře