Sticky Linky

(51%) Like Dislike

Oddechové hry

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Klasická oddechová hra, ve které musíte vyhledávat tři a více molekul stejné barvy tak, aby zmizly a mohly se nacházet zase jiné kombinace.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Rollercoaster Creator 2

Hra Rollercoaster Creator 2
Info
Postavte si svůj zábavný park plný kolotočů a jeden z nich spravujte. Bude to horská dráha! Dopravte své návštěvníky z počátku až do cíle bez zranění a bouraček. Nakreslete, jak má vypadat správná horská dráha a spusťte.
52%

Pac-Man

Hra Pac-Man
Info
Stará dobrá populární hra Pac Man je i k zahrání u nás. Zavzpomínejte si na vaší oblíbenou hru. Se žlutým smajlíkem papejte mince a vyhýbejte se žravým nepřátelům.
51%

Shadow Drifter

Hra Shadow Drifter
Info
Bližte se pomocí koule pomalu a nenápadně ke hvězdám, za které dostáváte bonusy a dávejte si pozor na pistole, které reagují na světlo. Občas je nutné zrušit nejdříve laserový paprsek, abyste se dostali do dalšího kola. To uděláte tak, že najdete červený čudlík a položíte na něj bednu.
50%

Spider Sphere

Hra Spider Sphere
Info
Dostaňte se s rotující kuličkou do dveří, které jsou umístěny na konec mapy. Pomocí levého tlačítka myší se přisajte na různé tvary k tomu určené a přitahujte se tak, abyste nezapadli do díry nebo neskončili v nekonečné smyčce.
51%

Dream Pet Link 2

Hra Dream Pet Link 2
Info
Hledejte stejné zvířátka a dávejte je dohromady jako v pexesu s tím rozdílem, že si k sobě musí najít cestu v aréně. Nesmí jim při cestě k sobě překážet další zvířata.
52%

Kaboomz 4

Hra Kaboomz 4
Info
Chyťte dělo, vyberte cíl a sílu dostřelu, zaměřte a PAL. Zničte všechny balónky na obrazovce. Ale pozor, existují různé typy, proto byste měli být pozorní hned při prvních úkolech.
52%

Vaše komentáře