Super Mario flash

(58%) Like Dislike

Mario hry

Sonic hry

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Hra se ovládá šipkami. Střelba ohnivých kuliček mezerníkem ( pouze pokud je Mario vylepšený ).

Pošli přátelům

Popis hry

Legendární Mario hra jak ji znáte ve flashové podobě. Ve hře je několik kol, kde s každým kolem roste i obtížnost. Dostanete se až nakonec a porazíte ve finálním kole draka, který střeží hrad?

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Super Mafia Land

Hra Super Mafia Land
Info
Super Mafia Land je hra inspirovaná Super Mariem. Ze startu si můžete vybrat mezi třemi hrdiny s různými schopnostmi, s kterými pak budete zachraňovat svět. Zneškodněte své nepřátelé tím, že jednoho z nich zvednete a hodíte na druhého.
54%

Mario Hood

Hra Mario Hood
Info
Super Mario se vydal na cestu zachráncem a chce pomoci všem svým přátelům, které někdo unesl a oběsil je. Pomocí luku a šípu střelte do provazu svých přátel, aby se spustili do zelené jamky. Udělejte to jako Robin Hood.
51%

Super Mario Bros 2

Hra Super Mario Bros 2
Info
Bavte se s novým dobrodružstvím Super Maria s vylepšeným scénářem, ale stejnými cíli. V této verzi nenaleznete žádné houby ani kvítka k získání střel, ale naleznete tady staré nepřátelé jako želvy a jiné.
58%

Mario Adventure

Hra Mario Adventure
Info
Super Mario v novém dobrodružstvím s obvyklými nepřáteli, ale tentokrát v trojrozměrné grafice. Skákejte na své nepřátele a berte mince s výskokem na otazníky.
53%

Paper Mario World

Hra Paper Mario World
Info
Náš kamarád Super Mario zase prožívá nové dobrodružství. Tentokrát chce zachránit svou milovanou princeznu Peach od zlého nepřátele Bowser. Během cesty potkáte své staré známé nepřátelé, na které můžete skočit nebo je zneškodnit kladivem.
52%

Mushroom Mario

Hra Mushroom Mario
Info
Super Mario ve svém světě plný hub. Najděte v otaznících čtyři z pěti houbiček a odneste je na hrad. Tím se uvolní další kolo a úkol zůstává stejný, jen skoky k houbičkách budou obtížnější.
53%

Vaše komentáře