Vaontis

(52%) Like Dislike

Logické hry

 
0%
Načítání hry...

Ovládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Zahrajte si tuto dobrodružnou hru, kde jste za hrdinu, jehož cílem je osvobodit své společníky zamčené někde v plavidle. Dokážete to?

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Ninja Painter 2

Hra Ninja Painter 2
Info
Vyberte si pohlaví svého ninjy, vezměte s ním plechovku s barvou a začněte malovat všechny stěny označeny křížkem. Pokud to zvládnete, otevřou se vám dveře do další úrovně. Během malování zkuste posbírat i všechny dhvězdičky pro větší počet bodů.
53%

Blocks

Hra Blocks
Info
Přesunujte bloky správným způsobem tak, aby vytvořily vrstvu tří totožných čtverečků a zmizly. Snažte se minimalizovat tahy, abyste byli ohodnoceni tou nejlepší známkou. Každá úroveň je těžší a těžší.
53%

Shape Fit

Hra Shape Fit
Info
V této hře se vždy objeví nějaké číslo, které máte poskládat ze symbolů jako v Tetrise. Symboly a jejich počet jsou pevně dané, proto někdy může být pouze jediná cesta, jak číslo složit. Kombinujte tak, aby se vám to vždy podařilo.
51%

Dibbles Pro Pack

Hra Dibbles Pro Pack
Info
Nová verze populární hry Lemmings. Přiveďte krále k východu tím, že využijete schopnosti svých poddaných. Zabraňte tak pádu nebo pomocte králi vylézt na vyšší místa.
51%

Sudoku

Hra Sudoku
Info
Oblíbená logická hra Sudoku, ve které najdete i malý bonus. Máte zde tři nápovědy ve formě "Hints". Pokud se dostanete do nesnázích a nebudete si vědět rady, tak si nechejte vybrané políčko vyplnit.
50%

Pheus and Mor

Hra Pheus and Mor
Info
Klučina Pheus má pejska a musí se společně dostat ke dveří do další úrovně. Problémem je, že jsou každý úplně jinde. Ovládněte oba dva a najděte jim společnou cestu, kde se zase setkají.
53%

Vaše komentáře