Nejhranější hry

Mario Hood

Hra Mario Hood
Info
Super Mario se vydal na cestu zachráncem a chce pomoci všem svým přátelům, které někdo unesl a oběsil je. Pomocí luku a šípu střelte do provazu svých přátel, aby se spustili do zelené jamky. Udělejte to jako Robin Hood.
51%

Mario Jungle Adventure

Hra Mario Jungle Adventure
Info
Super Mario se přizpůsobil podmínkám v džungli a místo sbírání mincí teď touží po banánech. Vezměte všechny banány, vyhněte se nástrahám a nepřátelům a pokračujte do dalšího kola.
52%

Tractor Derby

Hra Tractor Derby
Info
Nastupte do traktoru a pojďte se vydat šílenou jízdou pro sběr řepy. Cestou vás čekají mnoho překážek, které úspěšně můžete překonat například skokem nebo šlápnutím na dusík.
51%

Mario War Escape

Hra Mario War Escape
Info
Zachraňte Super Maria a jeho bratra Luigiho před útokem jeho nepřítele, který na ně hází z vrtulníku ohnivé koule. Snažte se jim postavit úkryt, který je ochrání od smrti.
54%

Paper Mario World

Hra Paper Mario World
Info
Náš kamarád Super Mario zase prožívá nové dobrodružství. Tentokrát chce zachránit svou milovanou princeznu Peach od zlého nepřátele Bowser. Během cesty potkáte své staré známé nepřátelé, na které můžete skočit nebo je zneškodnit kladivem.
53%

Jerry chce sýr

Hra Jerry chce sýr
Info
Jerry z oblíbeného seriálu se dostala do svízné situace, když byla uvězněna do bubliny. Pomozte jí překonat tento stav a dostaňte se k sýru.
52%

Super Mario Truck 2

Hra Super Mario Truck 2
Info
Super Mario dostal obtížný úkol. Musí pomocí svého náklaďáků přepravit zboží z jednoho bodu do bodu druhého, aniž by se mu při cestě stala nějaká nehoda. Snažte se vůz udržet v rovnováze tak, aby se nepřeklopil.
49%

Pac Xon Deluxe

Hra Pac Xon Deluxe
Info
Vzpomeňte si na starého dobrého PacMana. Tahle hra je tady v novém podání a vy budete v roli, kdy budete stavět zeď. Budete muset umístit vaše nepřátele do pastí tak, ať mají co nejmenší prostor kolem sebe.
51%

Gang Blast

Hra Gang Blast
Info
Zločinci utekli z vězení a je na vás, abyste je všechny postřílely jako správný kovboj. Nenechte však po sobě žádné důkazy. Shoďte všechna mrtvá těla dolů z mapy tím, že si pomůžete různými věcmi nebo kulkami.
53%

Hraj zábavné hry pro dva na Prodvahry.cz

Chtěli byste si vydělat nějaké peníze pokerem? Hrajte online poker zdarma.

Zkuste online superhry hry pro dívky.