Nejoblíbenější hry

Blocks

Hra Blocks
Info
Přesunujte bloky správným způsobem tak, aby vytvořily vrstvu tří totožných čtverečků a zmizly. Snažte se minimalizovat tahy, abyste byli ohodnoceni tou nejlepší známkou. Každá úroveň je těžší a těžší.
53%

Chicken House 2

Hra Chicken House 2
Info
Zničte všechny agresivní kuřátka a jejich vajíčka. Můžete to udělat tak, že jim pomocí zobáku rozbouráte domov a při pádu jednotlivé části zasáhnou i kuřata.
53%

Bart Skateboarding

Hra Bart Skateboarding
Info
Bart z oblíbeného seriálu The Simpson má zase svůj skateboard a vyblbuje se na něm v lese. Tam ho čekají samé nástrahy této přírody. Větve, stromy, padlé dříví nebo ptáci a další nešvary. Vyhněte se jim a dojeďte co nejdále.
53%

Jack Smith

Hra Jack Smith
Info
Jste v kovářově dílně a vyrábíte všechny druhy mečů na zakázku pro rytíře. Postupujte podle pokynů a postupně vyrobte ty nejkvalitnější meče ve vaší říši a podívejte se, jak vypadají na bojišti.
53%

Mr. Vario

Hra Mr. Vario
Info
Mr. Vario je parodie na úspěšnou hru Super Mario. Hoďte Maria do kanónu, vyberte úhel a sílu a vystřelte! Úspěch závísí na tom, jak daleko poletíte a kolik mincí při letu získáte. Po dopadu si můžete zlepšovat vlastnosti nejen kan=onu, ale taky Mariové schopnosti a letecké schopnosti.
53%

Dream Pet Link 2

Hra Dream Pet Link 2
Info
Hledejte stejné zvířátka a dávejte je dohromady jako v pexesu s tím rozdílem, že si k sobě musí najít cestu v aréně. Nesmí jim při cestě k sobě překážet další zvířata.
53%

My Brave Horse

Hra My Brave Horse
Info
Přihlásili jste svého koně do soutěže sportu a krásy. Ve sportu vás čeká disciplína, při které bude váš kůň běžet a při tom přeskakovat stromy. V soutěži krásy pak půjde o vzhled.
53%

Naruto NG

Hra Naruto NG
Info
Sakura z japonského seriálu přišel pomstít svého přítele v zápase na život a na smrt. Zneškodněte všechny své protivníky svým bojovým uměním tak, abyste mohli pokračovat dál a najít vraha.
53%

Smurf BMX

Hra Smurf BMX
Info
Nasedněte na kolo s bláznivým modrým šmoulou z populárního filmu. Předveďte divákům, co všechno na něm umíte a mezitím se snažte sbírat krásná červená jablka.
53%

Hraj zábavné hry pro dva na Prodvahry.cz

Chtěli byste si vydělat nějaké peníze pokerem? Hrajte online poker zdarma.

Zkuste online superhry hry pro dívky.