Nejoblíbenější hry

Sam Fire Truck

Hra Sam Fire Truck
Info
"Požár, požár" hlásí vám vysílačky. Načerpejte vodu do čerpadla a vydejte se cestou k hořícímu bytu a uhaste jej. Času moc nemáte, tak jeďte rychle a dávejte si pozor na poškození vozidla.
53%

Fire Revenge

Hra Fire Revenge
Info
Halloween se rychle blíží a je třeba odřezat dýně a zasadit do nich svíčku. Jedna taková se ale zbláznila a musí se dostat k vlajce. Pomozte jí zničit překážky, aby mohla dosáhnout vlajky.
53%

Pheus and Mor

Hra Pheus and Mor
Info
Klučina Pheus má pejska a musí se společně dostat ke dveří do další úrovně. Problémem je, že jsou každý úplně jinde. Ovládněte oba dva a najděte jim společnou cestu, kde se zase setkají.
53%

Jennifer Texas Saloon

Hra Jennifer Texas Saloon
Info
Jste Jennifer a obsluhujete své zákazníky v baru Texas Saloon na venkově. Posaďte každého zákazníka ke stolu a obslužte jej podle jeho přání. Pak je přijďte zkasírovat a uklidit po nich.
53%

Happy Hair Dresser 3

Hra Happy Hair Dresser 3
Info
Obslužte své zákazníky v kadeřníckém centru. Vyberte si, zda-li chcete plnit úkoly nebo si stříhat ve free-mode jak se vám zachce. Krátké, vlnité nebo barevné? Upravte vlasy tak, aby vyzařovaly pocit krásy a síly.
53%

Sonic in Mario World 2

Hra Sonic in Mario World 2
Info
Sonic se nějakým způsobem dostal do Mariového světa a nahradil tak populární postavičku Super Maria. Překonejte tenhle svět plný nástrach, zlých želv a dalších příšer. Sbírejte houbičky a pokud vezmete kytičku a Sonic zčervená, tak můžete střílet.
53%

SmurfsCar

Hra SmurfsCar
Info
Jste šmoulou kutilem, který ve své garáží vyrábí se součástek své šlapací auto. Šmoula si ale neví moc rady, proto potřebuje od vás pomoct. Součástky musí být dány postupně za sebou, aby to nenarušilo jízdu a taky musí sedět přesně na milimetr. Úkol je to obtížný.
53%

Indiana Jonahs

Hra Indiana Jonahs
Info
Dobrodružství známého Indiana Jonese se převedlo do herní podoby a nyní si jej můžete zahrát i vy. Překonejte překážky a nástrahy, zabijte jedovaté potvory a dostaňte se do brány.
53%

Jacko in Hell 2

Hra Jacko in Hell 2
Info
Pekelná noc brzy začně a mrtví už se začínají v podzemí třást a těšit na svůj život. Zabijte jako chodící dýně všechny nepřátelé za pomocí všech kouzel a triků.
53%

Hraj zábavné hry pro dva na Prodvahry.cz

Chtěli byste si vydělat nějaké peníze pokerem? Hrajte online poker zdarma.

Zkuste online superhry hry pro dívky.