Hry na vaření, pečení a smažení online zdarma

Jennifer Texas Saloon

Hra Jennifer Texas Saloon
Info
Jste Jennifer a obsluhujete své zákazníky v baru Texas Saloon na venkově. Posaďte každého zákazníka ke stolu a obslužte jej podle jeho přání. Pak je přijďte zkasírovat a uklidit po nich.
52%

Dora Burger Shop

Hra Dora Burger Shop
Info
Dora pracuje jako servírka v jedné místní restauraci. Podává a servíruje v rychlém občerstvení hamburgery svým zákazníkům. Musí si ale pospíšit, jinak budou zákazníci zlí a už se nevrátí.
52%

Selena Cooking Cookies

Hra Selena Cooking Cookies
Info
Slavná americká zpěvačka Selena Gomez jde pro své fanoušky uvařit chutné jídlo. Rozhodla se udělat sušenky s čokoládou a krok za krokem jí v tom pomáháte. Vajíčka, mouka nebo čokoláda. Postupujte podle pokynů.
52%

All American Burger

Hra All American Burger
Info
Nakrájejte zeleninu, usmažte maso, popadněte housku a připravte ten nejlepší americký burger, který jste kdy jedli. Krok za krokem podle receptu té nejvyšší kvality.
51%

Grandma Bakery

Hra Grandma Bakery
Info
Upečte zákazníkům pečivo, na které nejsou zvyklí. Čerstvé, křupavé a plné vitamínu. Vyslechněte zákazníkovo přání a začněte pečivo připravovat krok za krokem podle receptu, pak servírujte.
51%

Pastry Maker

Hra Pastry Maker
Info
Jste majitelem oblíbeného podniku pro pečivo a koláčky. Obslužte zákazníky tím, že jim připravíte pokrm, který si objednali. Udělejte to ale dřív, než začnou být netrpěliví, rozzuří se a odejdou.
51%

Baker Store

Hra Baker Store
Info
Sloužete zákazníkům ve vaší pekárně a dávejte jím to, oč si žádají. Naučte se kombinovat různé ingredience tak, aby z toho vznikl třeba koblížek. Pokud zapomenete, podívejte se do menu pro recept. Za každého zákazníka budete odměněni penězi.
51%

Nejhranější

Nejoblíbenější

Hraj zábavné hry pro dva na Prodvahry.cz

Chtěli byste si vydělat nějaké peníze pokerem? Hrajte online poker zdarma.

Zkuste online superhry hry pro dívky.